identyfikator dla psa

Merdek 3150

Pies

4 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-08-25 12:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Merdek ma około 4 lata. To psiak z charakterem - "łowca kotów". Absolutnie nie może zamieszkać w domu, w którym jest kot. W stosunku do innych psów jest łagodny i bardzo przyjazny. Na spacerze jest wzorowym psem, nie ciągnie na smyczy i jest grzeczny. Nie powinien zamieszkać w domu gdzie są małe dzieci. Psiak kiedy zostaje długo sam w domu może coś zniszczyć, powinien mieszkać w domu, gdzie będzie miał zapewnioną stałą opiekę.

Kontakt

505619146

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//