identyfikator dla psa

Amor 3164

Pies

12 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-08-28 17:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Amor trafił do schroniska z interwencji- został zabrany z terenów nieczynnej kopalni, gdzie wraz z innymi psiakami miał schronienie przez ostatnie lata. Zanim zamieszkał na terenie kopalni był psem, który mieszkał w bloku. Niestety znudził się pierwszemu właścicielowi i został porzucony. Dopóki właściciel terenu żył psiaki miały zapewnioną opiekę i jedzenie. Amor dał się poznać jako bardzo sympatyczny, przyjacielski psiak, szybko nawiązujący kontakt z nowymi ludźmi. Uwielbia smakołyki i przytulanie aczkolwiek nie jest bardzo absorbujący. Bez problemu można wykonywać przy nim wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Amor potrafi zachowywać się w pomieszczeniach, zachowuje czystość. Potrzebuje ciepłego i kochającego domku. Jak na swój jest nadal energicznym psiakiem, ale ceni sobie również odpoczynek w wygodnym legowisku. Codziennie w schronisku oczekuje z nadzieją na nową rodzinę. Amor na pewno okaże się wspaniałym przyjacielem. AMOR MIESZANIEC WYKASTROWANY WIEK: 03/2008 WZROST: 55 CM WAGA: OK 23 KG STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY: MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU ZE STARSZYMI DZIEĆMI ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE NIGDY NIE MIAŁ Z NIMI KONTAKTU

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Pani Krysia: 660 486 819

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//