identyfikator dla psa

Brego 3166

Pies

11 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-08-28 18:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Brego został odebrany interwencyjnie osobie, która nie sprawowała nad nim właściwej opieki, a warunki, w których był przetrzymywany były tragiczne. Po wielu miesiącach w schronisku Brego znalazł dom, ale po roku znowu wrócił za kraty, nie było w tym absolutnie jego winy. Pomimo tak złych doświadczeń Brego jest ufny i wciąż bardzo kocha człowieka, jest przyjaźnie nastawiony zarówno w stosunku do ludzi jak i do innych psów. To przesympatyczny pies o wspaniałym charakterze, uwielbia kontakt z człowiekiem, bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym, nie ma w nim cienia agresji. Brego jest psem wesołym, ładnie chodzi na smyczy, lubi długie spacery, sprawdzi się w aktywnym domu. Najlepiej czułby się w domu z ogrodem z możliwością wejścia do domu, nie wiemy jak Brego będzie zachowywał się w mieszkaniu, ponieważ do tej pory mieszkał na zewnątrz.
BREGO
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 09/2010
WZROST: OK. 58 CM.
WAGA: OK. 28 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY, DOGADUJE SIĘ Z PSAMI I SUCZKAMI
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ W DOMU Z DZIEĆMI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Aneta 791 026 277

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//