Ada 3192

Suka

10 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-09-09 12:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ada trafiła do schroniska z interwencji, z ulicy. Niestety nikt jej nie szukał. Jest bardzo miłą, przyjacielską suczką. Uwielbia kontakt z człowiekiem, cieszy się na jego widok. Szybko nawiązuje kontakt z nowymi osobami. Uwielbia spacery i wylegiwanie się na trawie oraz przytulanki. ;) Obecnie jest w trakcie diagnozowania sztywności tylnych łap- nie wiadomo czy suczka w przeszłości była po wypadku czy to zmiany zwyrodnieniowe. Ale jak widać na spacerach jej to nie przeszkadza. Najlepszy byłby dla niej dom z ogrodem, gdzie miałaby swobodę i nie musiałaby pokonywać dużej ilości schodów. Wszelkie informacje dotyczące jej stanu zdrowia będą na bieżąco umieszczane na jej wydarzeniu. ADA MIESZANIEC- JAMNIKOWATA BĘDZIE WYSTERYLIZOWANA WIEK: 08/2009 WZROST: OK 30 CM WAGA: DO 9 KG STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY, DO SPRAWDZENIA STOSUNEK DO DZIECI: NIEZNANY, SUNIA JEST BARDZO PRZYJAZNA WIĘC DOM POLECANY Z DZIEĆMI POWYŻEJ 5 LAT

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Pani Krysia- 660 486 819

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//