identyfikator dla psa

Dafi 3195

Suka

7 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-09-10 21:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dafi pierwszy raz trafiła do schroniska z interwencji w 2014 roku. Jako młoda, śliczna suczka szybko znalazła nowym dom. Niestety po 4 latach latach została znaleziona na ulicy wystraszona, zaniedbana- prawdopodobnie właściciel ją porzucił, bo nie ma z nim żadnego kontaktu.
Dafi jest suczką bardzo emocjonalną, przywiązuje się do opiekuna całym sercem, dlatego tak bardzo tęskniła i długo była smutna zanim znów się otworzyła na ludzi.
Obecnie Dafi szuka nowego domu. Cieszy się na widok znajomych osób, uwielbia spacery i przytulanie się, widać, że brakuje jej bliskości. Bez problemu dogaduje się z psami. W pomieszczeniach zachowuje się poprawnie, zachowuje czystość. Bez większych problemów można wykonywać przy niej zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, ładnie chodzi na smyczy.
Dafi będzie wiernym i oddanym psem, potrzebuje tylko trochę czasu, zrozumienia i cierpliwości by mogła w pełni zaufać człowiekowi.
DAFI
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 10/2013
WZROST: OK 43CM
WAGA: OK 16 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU ZE STARSZYMI DZIEĆMI

Kontakt

Ania: 509 450 480 Natalia: 504 725 567

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//