identyfikator dla psa

Ciapek 3199

Pies

2 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2018-09-11 18:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szczeniaczek ma 4 tygodnie, jest mieszańcem matka wyglądem najbardziej przypomina sznaucera miniaturkę - waga 4,5 kg. Po cechach szczeniaka widać, że będzie podobny do matki. Rasa ojca nie jest znana, więc nic się nie da na ten temat napisać. Matka
jest bardzo posłuszna i absolutnie nieagresywna. Dotyczy to ludzi jak i zwierząt, chętnie przebywa na świeżym powietrzu, wykonuje komendy. Uprawiamy z nią zarówno bieganie jak i jazdę na rowerze czy pływanie - we wszystkim ochoczo bierze udział.
Jest u nas od dwóch lat po tym jak ktoś porzucił ją w lesie.

Kontakt

mail: waldemar.sieniawski@gmail.com tel: 692492556

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//