identyfikator dla psa

Aron 3200

Pies

2 lata

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-09-11 21:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Aron trafił do schroniska z ulicy, nikt go nie szukał. Jest pięknym, zadbanym, potężnym i silnym psem. Obecnie jest w okresie dorastania, dojrzewania i tylko zabawa mu w głowie. Aron potrzebuje opiekuna doświadczonego, konsekwentnego i cierpliwego, który wyznaczy mu odpowiednie granice i będzie szkolił. Aron ma ogromne pokłady energii, które właściciel będzie musiał spożytkować w mądry sposób. Przyszły opiekun musi nauczyć go skupiać uwagę na przewodniku, bo póki co wszystko na około jest bardziej interesujące. Potrafi zachowywać czystość w pomieszczeniach. Uwielbia długie spacery, zabawę, dobrze komunikuje się z psami. Jeśli tylko trafi na odpowiednią rodzinę będzie wspaniałym przyjacielem i członkiem rodziny na długie lata. ARON MIESZANIEC DOBERMANOWATY WYKASTROWANY WIEK: 01/2018 WZROST: OK 55 CM WAGA: 23 KG STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU ZE STARSZYMI DZIEĆMI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Ania 509 450 480/ Natalia 504 725 567

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//