identyfikator dla psa

Rubi 3203

Suka

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-12 17:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rubi do schroniska trafiła pod koniec zimy 2018. Ma ok. 3-4 lata. Jest trochę w typie labradora. Sunia jest bardzo wesoła, towarzyska i otwarta na ludzi, nieźle radzi sobie na smyczy. Ma dużo energii, męczy się w schroniskowej izolatce. Uwielbia biegać i łapać piłeczki. Z suniami może się nie dogadać, z psami powinna, ale nie da wejsć sobie na głowę.

Przebywa w schronisku w okolicy Opoczna, nie znamy reakcji na koty i małe dzieci, ani jak zachowa się w domu. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna.

MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU DO WAWA/ŁÓDŹ I OKOLICE!

Kontakt

Tel: 799258286

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//