identyfikator dla psa

Czester 3210

Pies

3 lata

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-09-13 20:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czester to młody pies, który pół roku temu trafił do schroniska. Lubi długie spacery i zabawę patykami, dobrze czuje się w wodzie, utrzymuje czystość w pomieszczeniach. Dogaduje się z suczkami, może zamieszkać także z kotem. Czester z dystansem podchodzi do nowo poznanych osób, ale gdy już kogoś pozna potrafi zaufać i otworzyć się na człowieka.
CZESTER
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 03/2017
WZROST: OK. 50 CM.
WAGA: OK. 23 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: DOGADUJE SIĘ Z SUCZKAMI
STOSUNEK DO KOTÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO DZIECI: NIE JEST POLECANY DO DOMU Z MAŁYMI DZIEĆMI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Aneta: 791 026 277

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//