identyfikator dla psa

Filly 3213

Suka

13 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-14 10:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Filly jest starym , większym psem , szanse na dom ma prawie zerowe. Ma ok. 12 lat , w schronisku jest od 9... Ale Filly ciągle walczy , o dom i o miłość swojego człowieka. Nie poddała się... Pomóżmy jej go znaleźć . Filly jest bardzo grzeczna, spokojna, posłuszna, potrafi chodzić na smyczy . Jest bardzo łagodna, zero w niej agresji . Nie prosi o wiele , własny ciepły kąt i ręka , człowieka która pogłaszcze to dla niej szczyt marzeń . Lubi być drapana po brzuszku. Filly jest stara , dla wielu brzydka i nijaka , ale ona nadal chce być kochana . CZY NA TO NIE ZASŁUGUJE ??? Akceptuje wszystkie samce i sunie, z którymi się już zapozna . Nie zrobi krzywdy kotu . Filly od 9 lat czeka na dom w schronisku Azorek w Sochaczewie, ok. 60 k od Warszawy. Obowiązuje procedura adopcyjna . Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : Małgosia 505110564 lub 791606109 Jej numer schroniskowy to 1154

Kontakt

505110564 lub 791606109

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//