identyfikator dla psa

Hilton 3217

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-14 17:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Hilton w schronisku jest od wakacji 2018. To młody psiak, max. 2 letni. Sięga przed kolano, jest drobnej budowy, może ważyć 12 kg. Hilton jest trochę nieśmiały, ale bardzo pogodny i ciekawy wszystkiego. Ma milutką sierść, jest delikatny, wesoły i szybko nabiera zaufania. Na smyczy chodzi całkiem dobrze. Nie kłóci się z innymi psami.

Przebywa w okolicy Opoczna. Nie znamy reakcji na małe dzieci i koty. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna. Tel. 799 258 286

MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU DO WARSZAWA/ŁÓDŹ I OKOLICE!

Kontakt

Tel: 799258286

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//