identyfikator dla psa

Gucio 3218

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-14 17:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gucio w schronisku jest od lata 2017. Ma ok. 3 lat. Jest nieduży, sięga do polowy łydki, wazy ok. 14 kg. Jest przesłodką ciapką. Jest bardzo delikatny, nienachalny, lubi poturlać się w trawie, być głaskany. Jest bardzo spokojny i niewymagający i ciut nieśmiały. Sam z psami nie zaczyna, nie jest zazdrosny.

Przebywa w schronisku w okolicy Opoczna, nie znamy reakcji na koty i małe dzieci, ani jak zachowa się w domu. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286

MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU WARSZAWA/ŁÓDŹ I OKOLICE!

Kontakt

Tel: 799258286

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//