identyfikator dla psa

Kajmak 3221

Pies

9 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-14 20:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kajmak to straszy, ok. 7 letni psiak. Z początku był bardzo wystraszony. Nie chciał do nas podchodzić i trząsł się ze strachu. Jednak z biegiem czasu zaufał człowiekowi na nowo. Wie, że można z nami ubić niezły interes np. wyjść na spacer albo dostać smaczka :) Nie przepada z pieszczotami i boi się podniesionej ręki. Nie jest agresywny. Cieszy się na widok nas i jedzonka :) Nie awanturuje się z kolegami. A na smyczy chodzi jak. prawie. prawdziwy ekspert!

Przebywa w schronisku w okolicy Opoczna, nie znamy reakcji na koty i małe dzieci, ani jak zachowa się w domu. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286

MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU DO WARSZAW/ŁÓDŹ I OKOLICE!

Kontakt

Tel: 799258286

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//