identyfikator dla psa

Sonia 3222

Suka

7 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-09-14 20:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sonia została odebrana interwencyjnie właścicielowi, który sunię po prostu zaniedbał. Do schroniska trafił z olbrzymią przepukliną, guz była tak duży, że utrudniał jej funkcjonowanie. Sunia jest już po zabiegu i czuje się dobrze. Niestety jest mocno wycofana i wylękniona, pewnie swoje już w życiu przeszła. Sonia to bardzo przyjaźnienie nastawiona sunia, bardzo lubi kontakt z innymi psami, do ludzi podchodzi z nieufnością, ale nie wykazuje w ogóle agresji. Sonia zaczyna otwierać się na ludzi, coraz lepiej chodzi na smyczy, z dnia na dzień staje coraz ufniejsza. W schronisku zachowywała czystość w pomieszczeniach, ale do tej pory żyła na dworze, nie wiemy jak będzie zachowywać się w mieszkaniu, więc idealny będzie dla niej dom z ogrodem. Robimy wszystko, by pokazać jej, ze kontakt z człowiekiem może być przyjemny. Chcemy, by w końcu zaznała dobrego życia. Szukamy dla niej cierpliwej rodziny, która sprawi, że Sonia poczuje się w końcu kochana
SONIA
MIESZANIEC
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 06/2013
WZROST: OK. 54 CM.
WAGA: OK. 24 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY, W RAZIE KONIECZNOŚCI MOŻNA SPRAWDZIĆ
STOSUNEK DO DZIECI: NIE NADAJE SIĘ DO DOMU Z MAŁYMI DZIEĆMI.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Magda 503 842 241 / Natalia 504 725 567

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//