identyfikator dla psa

Badżers 3224

Pies

9 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-14 20:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Badżers ma ok. 7-8 lat. W schronisku mieszka już od 5 lat, nie wiemy jak tam trafił. Jest zaszczepiony, odrobaczony. Znajduje się w schronisku w okolicy Opoczna, ale możemy pomóc w transporcie do nowego domu. Badżers jest psem ufnym i towarzyskim, 5 lat w schronisku w ogóle nie odcisnęło śladu na jego charakterze, cały czas tak samo kocha ludzi, pierwszy wybiega na spotkanie z nimi. Badżers to pies łagodny i wesoły, ładnie chodzi na smyczy, na spacerach lubi się przytulać do ludzi i być głaskany. Toleruje inne psy.

Nie znamy reakcji na dzieci i koty. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286

MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU DO WARSZAWA/ŁÓDŹ I OKOLICE!

Kontakt

Tel: 799258286

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//