identyfikator dla psa

Punia 3232

Suka

4 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-09-15 11:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PUNIA to cudowna sunia, która została uratowana z łańcucha. Ma około 3 lata. Jest cudowna, łagodna sunia. Uwielbia spacerki, tulaski ale potrzebuje czasu żeby zaufać, została skrzywdzona przez człowieka. Szukamy dla niej domu, w którym będzie kochana i rozpieszczana, gdzie wreszcie znajdzie swoje miejsce na ziemi. Punia nie przepada się za kotami. Z psem super się dogaduje. Ma w sobie ogromne pokłady miłości i bardzo chciałaby moc ta miłością dzielić się ze swoimi ludźmi Jest zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana. Obowiązuje ankieta przed adopcyjna, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. Telefon kontaktowy 605 435 625 jeśli nie odbieram proszę napisać sms odpisze

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//