identyfikator dla psa

Bianko 3234

Pies

2 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2018-09-15 12:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bianko to niespełna trzymiesięczny szczeniaczek rasy mieszanej
Wyrośnie na ok. 10 kilogramowego kawalera.

Bianko jest bardzo wesoły, uroczy, ostrożniej niż jego siostra poznaje świat. Temperament umiarkowany, uwielbia przytulanie, mizianie. Będzie wspaniałym członkiem rodziny, której dla niego szukamy, na zawsze.

Jest odrobaczony i po pierwszym szczepieniu. Zostanie jeszcze zaczipowany.

Szukamy domku pełnego miłości
W umowie będzie zawarty termin kastracji.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605435625 (jeśli nie odbieram proszę o sms)

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2079964305369628/2079962395369819/?type3&theater

Kontakt

605435625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//