identyfikator dla psa

Lenka 3237

Suka

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-16 10:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lena miała pecha w życiu i musiała dorastać w schronisku, trafiła tutaj w 2012 ze swoją mamą (Dama też czeka na dom) i 2 siostrami, z których jedna umarła, a druga szybko znalazła dom.

Lena sięga teraz mniej więcej do kolan, ma już 3 lata. Jako kilkumiesięczne szczenie Lena miała kontakt z człowiekiem, wychodziła z boksu i chodziła na smyczy. Od zawsze była trochę nieśmiała, ale z ciekawością podbiegała do siatki. Przy odrobinie pracy na pewno uda się zdobyć jej zaufanie. Już teraz chętnie wychodzi na spacery i z ciekawością spogląda na świat i wolontariuszy. Sunia jest w pełni gotowa na kochający dom!

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna. MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU DO WARSZAWA/ŁÓDŹ I OKOLICE!

Kontakt

Tel: 799258286

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//