identyfikator dla psa

Greta 3238

Suka

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-16 10:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Greta od szczeniaka mieszka w schroniska. Trafiła do niego w 2013 roku, miała wtedy ok. 8 miesięcy. Wzrostem nie sięga do kolana. Od zawsze była bardzo towarzyska i ufna. Ma w sobie dużo radości i energii. Ominął ją etap szczenięcych zabaw, więc musi nadrobić stracony czas. Teraz sunia się trochę wyciszyła, woli być głaskana. Z psami dogaduje się bardzo dobrze.

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286. Warunkiem adopcji jest wizyta przeadopcyjna. Możliwość transportu do Warszawy/Łódzi i okolic!

Kontakt

Tel: 799258286

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//