identyfikator dla psa

Paloma 3239

Suka

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-16 10:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nikt nie dostrzega jej od 2011 roku... Paloma jest suczką średniej wielkości. ma ok. 5 lat. W schronisku przebywa od dawna i chyba już nie pamięta jak wygląda prawdziwy świat. Paloma nie miała za dużo kontaktu z człowiekiem, ale nie jest dzika. Z ciekawością podchodzi do siatki, daje się głaskać. Nie jest konfliktowa. Potrzebuje miejsca, gdzie w spokoju odzyska wiarę w piękno życia. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna. Przebywa w okolicach Opoczna. Możliwość transportu do Warszawa/Łódź i okolice!

Kontakt

Tel: 799258286

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//