identyfikator dla psa

Max 3249

Pies

12 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-09-19 20:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Max trafił do schroniska z ulicy. Okazało się, że ma chip, właściciel został powiadomiony, jednak nie odebrał go, porzucił psa w schronisku. Nie wiemy dlaczego tak postąpił skoro Max jest tak fantastycznym łagodnym i miłym psem. Max jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich, nie ma w nim cienia agresji. Dobrze zachowuje się w pomieszczeniach, zachowuje czystość. Bez problemu można wykonywać przy nim zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Uwielbia długie spacery i kontakt z człowiekiem. Będzie wspaniałym psem rodzinnym.
MAX
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 08/2009
WZROST: OK. 36 CM.
WAGA: OK. 10 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTOW: NIE NADAJE SIĘ DO DOMU Z KOTEM
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Krystyna: 660 486 819

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//