identyfikator dla psa

Maluszek 3253

Pies

4 lata

mieszaniec

Opoczno

Dodano: 2018-09-20 21:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ten słodziak waży może 6 kg i szuka domu! Jest słodki, łagodny i uwielbia się bawić. Nie wierzymy, że nie znajdzie się miejsce w czyimś domu dla takiego uosobienia słodkości.

Piesek znajduje się w okolicy Opoczna i warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna. Możliwość transportu do Łódź/Warszawa i okolice.

Kontakt

799 258 286 tpz.opoczno@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//