identyfikator dla psa

Hipis 3254

Pies

12 lat

mieszaniec

Opoczno

Dodano: 2018-09-20 21:19

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Hipis to psi dziadek, ma ok. 10 lat. Trochę utyka na tylną łapkę. Dla ludzi jest łagodny - inny psiak potrafi go zdenerwować, ale on wtedy tylko złowieszczo warknie. Nie zrobi nikomu krzywdy. Na spacerze chodzi sobie, niucha. Jest w swoim świecie.

Przebywa w schronisku w okolicach Opoczna. Możliwość transportu do Warszawa/Łódź i okolice! Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna.

Kontakt

799 258 286 tpz.opoczno@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//