PAFNUCY 3256

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-22 09:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PAFNUCY- bardzo łagodny, przytulaśny duży miś. Kocha ludzi i bardzo za nimi tęskni za kratami przechowalni. Marniej w oczach. Musiał być psem domowym bo chodzenie na smyczy nie jest mu obce i chce być blisko człowieka. Jest zrównoważony, nie skacze, nie jest dominujący. Psi ideał. Przy człowieku robi się pogodny, przytula się do głaskania. Pafnucy waży ok. 50 kg, wiek ok. 7 lat. Przebywa w gminnej przechowalni w Kozienicach (woj. mazowieckie). Będzie wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Szukamy odpowiedzialnego, ciepłego i kochającego domu dla Pafnucego! Grozi mu wywózka do schroniska Kontakt z wolontariuszkami: Jola 605608220, Monika 517191276 Adopcja poprzedzona zostanie wizytą przed adopcyjną i podpisaniem umowy adopcyjnej

Kontakt

605608220, Monika 517191276

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//