identyfikator dla psa

Avia 3269

Suka

13 lat

mieszaniec

Mełgiew

Dodano: 2018-09-25 09:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Avia - zaraża optymizmem - adopcja.
Avia to otwarta, średniej wielkości suczka, która nie boi się ludzi. Nawet obce osoby wita całusem w nos. Urodzona 03.2008r., do Schroniska trafiła 20.03.2012r. ze Świdnika. Jest roztrzepana i wszędobylska. Mimo jej wieku jest dosyć energiczna. Każdy spacer zaczyna od obwąchania terenu, by potem zająć swoje ulubione miejsce na budzie i stamtąd mieć na wszystko oko. Avii nie da się nie lubić, wręcz zaraża swoim optymizmem. Z cierpliwością poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym, które trzeba u niej często wykonywać z powodu jej długiej i gęstej sierści, mającej niestety skłonności do filcowania się.
Avia jest wysterylizowana i zaczipowana.

Kontakt

Schronisko w Krzesimowie Krzesimów Gajówka 237 21-007 Mełgiew 691 522 924 adopcje@krzesimow-schronisko.pl http://labradory.info/viewtopic.php?p=1089358

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//