identyfikator dla psa

Norbi 3271

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-25 10:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Uwaga! Gorąca prośba o dom dla porzuconego w lesie psa- 6kg
Zwracamy się do wszystkich Państwa z gorącym apelem o dom dla malutkiego psiaka, ma ok. roku, waży 6kg.
Został porzucony w lesie, miał na szyjce kolczatkę.
Pilnie szukamy dla niego ratunku i dobrego domu.
Norbi jest przemiłym psem, ogromnym pieszczochem. Kocha absolutnie wszystkich i chce się tylko bawić.

Nie szukamy budy, łańcucha, garażu, tylko kochających ludzi, którzy ofiarują mu swoje kolana i oczywiście kanapę.

Kontakt

Sprawa bardzo pilna, kontakt: 500-18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//