identyfikator dla psa

Max 3272

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-25 11:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Max nadal czeka na domek.
Wiek 1,5 roku, na smyczy potrafi chodzić, bardzo pro ludzki.
Cudny psiak dogaduje sie z innymi zwierzętami, czeka na swoją rodzinę.
Cudne bursztynowe oczy są takie smutne.
Max był jednym z siedmiu piesków z interwencji, los nie był dla nich łaskawy ale staramy się to zmienić.
Pomóżcie znaleźć dom Maxowi - on tego bardzo potrzebuje...

Obowiązuje wizyta Pa oraz umowa.
Piesek przebywa w okolicy Warszawy. Jest wykastrowany.

Kontakt

tel. 514 327 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//