identyfikator dla psa

Forest 3278

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-26 11:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

MOI DRODZY! Szukamy dobrego, kochającego człowieka, który pokocha Foresta porzuconego w lesie. Psiak został zauważony przez rodzinę, która wybrała się na Mazury na weekend. Jego stan był tak ciężki, że postanowili go zabrać ze sobą i poszukać mu opieki. Z głodu słaniał się na łapach, uciekał od ludzkiego wzroku. Jako roczne psie dziecko przeszedł już wiele złego. Prawdopodobnie został wyrzucony w lesie i tam powoli umierał z głodu czekając na pomoc. Jego smutne oczy mówią wiele.
Jest bardzo przyjazny do innych zwierząt, nie przejawia agresj , ładnie chodzi na smyczy .Jest mlodym energicznym psem i będzie wspaniałym kompanem na wspólne spacery.
Osoba, która zechce pokochać Foresta musi dać mu przede wszystkim dużo miłości i poczucia bezpieczeństwa. Konsekwentne działanie zdziała tu naprawde wiele. Forest wymaga trochę czasu, pracy oraz cierpliwości. Jego smutna historia musi się dobrze skończyć. Poszukajmy razem domu dla naszego leśnego psa:) Wierzę w dobre zakończenie:)
Wymagany dom z dziećmi powyzej +15 gdyz jedyną wada jest skakanie (mile widziane szkolenie typu pies towarzyszący)

Kontakt

tel. 514327175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//