identyfikator dla psa

Pestka 3281

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-28 10:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pestka pilnie potrzebuje domu. Jej towarzyszka z boksu, Mania już ma upragniony dom. Pestka została sama w boksie .

Sunia jest śliczna, młodziutka (ok. 1 rok), malutka (waga ok. 8 kg). Bardzo łagodna, nieśmiała i uległa. Będzie wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.

Pestka przebywa w gminnej przechowalni w Kozienicach (woj. mazowieckie).

Grozi jej wywózka do schroniska

Pilnie potrzebuje domu! W schronisku przepadnie

Kontakt z wolontariuszkami: Jola 605608220 , Monika 517191276

Adopcja poprzedzona zostanie wizytą przed adopcyjną i podpisaniem umowy adopcyjnej

Kontakt

Jola 605608220 , Monika 517191276

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//