identyfikator dla psa

Kubuś i Bobik 3285

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-09-29 10:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Malutkie , łagodne , widać że bardzo zżyte ze sobą dwa pieski
Koczowały jakis czas w lesie , wspierały sie nawzajem i nie postępował jeden - drugiego na krok !
Marzenie to wspólny dom

Bobik - ma Ok 5 lat , jest prawie pinczerkiem , waży niespełna 5 kg .

Kubuś - troszkę większy Ok 8 kg , młodszy Ok 2 lata .

Mega łagodne i troche nieśmiałe .

Pieski przebywają w województwie Mazowieckiem
Ok 70 km od wawy

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 517191276

Kontakt

517191276

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//