Tolek 329

Pies

14 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-07-18 19:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tolek z palucha pilnie potrzebuje domu. To 13 letni psiak, który marnieje nam coraz bardziej w schronisku, schudł, coś powoli zaczyna się dziać z jego zdrowiem. To psiak średniego wzrostu (sięga mniej więcej do kolana), który do schroniska trafił na początku marca 2008 roku. W trakcie pobytu w schronisku został zaatakowany przez innego psa i stracił kawałek powieki lewego oka. Ten "defekt" nie przeszkadza mu jednak w żaden sposób w codziennym funkcjonowaniu. To bardzo przyjazny, uroczy psiak. Swoje wolontariuszki zawsze wita bardzo radośnie. Jest niezwykle mądry, pojętny i ciekawy świata. Zawsze uśmiechnięty i radosny. W stosunku do innych psów nie wykazuje agresji. Ostatnio był z nami na starówce na akcji adoptuj warszawiaka, gdzie super pozował do zdjęć razem z warszawską syrenką. Pokazywał się też w tvp3 w programie mój pies i inne zwierzaki. Ale nadal nikt go nie zauważył. Prosimy o dom dla niego. Jak długo można czekać? Kontakt: gosia, tel. : 606 314 314 i asia, tel. : 661 994 512.

Kontakt

Asia: 661 994 512

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//