identyfikator dla psa

Fanta 3310

Suka

3 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2018-10-02 10:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Fanta cudowna, młoda sunia. Ma około rok. Wesoła, przyjazna, lubi dzieci, dogaduje się z innymi psami i kotami

Uwielbia zabawę, spędzać czas z człowiekiem

Trochę na początku nieśmiała, ale później nadrabia i okazuje radość i miłość. Szukamy dla niej domu i wygodnej kanapy

Zaczipowana, zaszczepiona.

Obowiązuje ankieta, umowa przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605435625 (jeśli nie odbieram, proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605435625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//