identyfikator dla psa

Nitka 3311

Suka

4 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-10-02 11:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nitka to cudna, delikatna sunia, ma około 2 lata.

Jest spragniona kontaktu z człowiekiem, chociaż nadal się boi. Wiele przeszła w swoim krótkim życiu, jest na początku wycofana, zwłaszcza do nowych osób podchodzi z ogromnym dystansem. Podejdzie do wyciągniętej ręki, powącha ją lub poliże, a potem szybko ucieka. Chociaż ostatnio robi duże postępy i już nie za każdym razem ucieka.

A nawet lubi wskoczyć na kanapę i poleżeć z człowiekiem.
Jest grzeczna i nie narzuca się. Na spacerach uwielbia biegać i bawić się z innymi psami.

Jest to psiak, który potrzebuje czasu i cierpliwości ale przede wszystkim dużo miłości

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//