identyfikator dla psa

Fafik 3317

Pies

12 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-10-02 21:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Fafik do tej pory nie miał łatwego życia, od szczeniaka przebywał na ogródku działkowym, po 10 latach został oddany do schroniska przez swojego właściciela. Fafik okazał się cudownym psem, jest łagodny, uwielbia kontakt z człowiekiem, ładnie chodzi na smyczy, lubi także kontakt z innymi psami. Szukamy dla Fafika domu z ogrodem lub mieszkania z windą, ze względu na jego wiek i gabaryty, jak i jego dotychczasowe życie nie powinien pokonywać dużej ilości schodów. Fafik potrafi przeskakiwać przez płot, więc ogrodzenie w przyszłym domu musiałoby być wysokie lub pies bez nadzoru nie mógłby być wypuszczany na ogród. Szukamy dla Fafika kochającego i odpowiedzialnego domu, w którym będzie członkiem rodziny.
FAFIK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 07/2008
WZROST: OK. 65 CM.
WAGA: OK. 38 KG.
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIE JEST POLECANY DO DOMU Z KOTAMI
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Aneta 791 026 277

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//