identyfikator dla psa

Agnes 3332

Suka

6 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-10-03 20:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Agnes trafiła do schroniska z interwencji, została zabrana z terenów nieczynnej kopalni, gdzie wraz z innymi psiakami miała schronienie przez ostatnie lata. Dopóki właściciel terenu żył psiaki miały zapewnioną opiekę i jedzenie. Agnes większość swojego życia spędziła żyjąc dziko na terenie tej kopalni, jest trochę wylękniona i wycofana, ponieważ nie miała zbyt dużego kontaktu z ludźmi, pomimo tego sunia jest bardzo łagodna, nigdy nie wykazywała agresji. Agnes to kochana sunia o niewielkich gabarytach, jest przyjacielsko nastawiona do wszystkich, uwielbia towarzystwo innych psów, najlepiej byłoby gdyby zamieszkała z psem lub z suczką. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, jednak boi się odgłosów miasta, dlatego idealny byłoby dom na wsi lub na obrzeżach miasta, z dala od miejskiego hałasu. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym. Agnes szuka wyrozumiałego i cierpliwego opiekuna, który poświęci jej czas na naukę i oswojenie się z nowym otoczeniem. AGNES MIESZANIEC WYSTERYLIZOWANA WIEK: 03/2013 WZROST: OK. 45 CM. WAGA: OK. 15 KG. STOSUNEK DO PSÓW: DOGADUJE SIĘ Z PSAMI I SUCZKAMI STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY, W RAZIE KONIECZNOŚCI MOŻNA SPRAWDZIĆ STOSUNEK DO DZIECI: NIE JEST POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI PONIŻEJ 6 ROKU ŻYCIA

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Agnieszka 793 516 705 / Magda 503 842 241

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//