identyfikator dla psa

Tika 3333

Suka

4 lata

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-10-03 21:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tika została odebrana interwencyjnie rodzinie, która nie sprawowała właściwej opieki nad zwierzętami. Warunki w których mieszkała były urągające każdej żywej istocie.
Tika jest malutką, energiczną psinką, łagodnie i przyjaźnie nastawioną do ludzi. Bez problemu można wykonywać przy niej wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.
Niestety ze względu na to, że nikt nie poświęcał jej czasu nie jest niczego nauczona, dlatego musi trafić do rodziny konsekwentnej i cierpliwej, która nauczy ją zasad panujących w domu.
Tika potrafi chodzić na smyczy, uwielbia spacery. Niestety nie potrafi się bawić, ale wierzymy, że rodzina, która ją pokocha nadrobi stracony czas i pokaże, że życie jest jednak piękne. :)
TIKA
MIESZANIEC PINCZEROWATA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 07/2016
WZROST: 35 CM
WAGA: 6 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY, ALE RACZEJ NIE POWINNO BYĆ PROBLEMU
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Pani Krysia: 660 486 819 Ania: 509 450 480

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//