identyfikator dla psa

Orion 3340

Pies

3 lata

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2018-11-25 16:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Orion już drugi raz trafia pod skrzydła Fundacji; niestety wraca do nas po nieudanej adopcji.
Znamy już Oriona dobrze. To wspaniały, bardzo wrażliwy, czuły pies, który kocha swojego opiekuna bardziej niż wszystko inne. Lubi się uczyć (zna już sporo komend i chętnie uczy się kolejnych), lubi zabawy i lubi odpoczywać. Prawdopodobnie bawiłby się cudownie na zajęciach z tropienia.
W domu bez problemów zostaje sam, nie hałasuje i nie niszczy (chyba że coś się położy zbyt blisko jego posłania… Ale wiadomo, że wtedy należy już do psa!).
Orion lepiej się czuje w naturze, na otwartej przestrzeni, niż w środku miasta. Woli biegać na lince, na krótkiej smyczy robi się nieco nerwowy.
Umie się dogadać z innymi psami, a kiedy je pozna – pięknie się z nimi bawi. Nie jest to natomiast pies, któremu psi towarzysz jest niezbędny do życia. Nie znosi natomiast kotów. Być może mógłby mieszkać ze starszymi dziećmi, które umieją obchodzić się z psem.
Orion przebywa w Katowicach. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa).
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt

nr tel. 724 435 008

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//