identyfikator dla psa

Maja 3347

Suka

4 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-10-05 09:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Maja to niewielkich rozmiarów sunia w wieku około 1,5 roku. Sunia szuka cudownego, pełnego miłości domku

Została porzucona, była bardzo przerażona, aż trafiła do DT, gdzie poznaje życie, gdzie może wreszcie poleżeć w łóżku i poczuć dotyk, który nie boli a sprawia przyjemność

Teraz jest pora, żeby znalazła swojego człowieka, swój wymarzony dom

Jest malutka, ale bardzo rezolutna, taki mały urwis wszędzie jej pełno

Szukamy kogoś, kto jej pokaże, że dobremu człowiekowi warto zaufać.
Maja jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, zaczipowana.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.212561238 4138153/212561169 7471555/?type3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//