identyfikator dla psa

Lizi 3349

Suka

3 lata

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-10-05 11:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lizi to niewielkich rozmiarów sunia w wieku ok. półtora roku, szuka cudownego, pełnego miłości domku

Lizi żyła na grubym łańcuchu , zdążyła być już mamą

Najważniejsze, że jest już po zabiegu sterylizacji. Okazała się być niezwykłą mamą, szalenie opiekuńczą i odpowiedzialną. Teraz jest pora by nią zaopiekował się ktoś o dobrym sercu i takiej wrażliwości jaką ma Lizi.

Sunia jest odrobinę nieśmiała, jednak lubi obecność ludzi, zawsze jest w pobliżu. Trzeba jej kogoś kto pokaże, ze dobremu człowiekowi warto zaufać.

Liza jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, zaczipowana.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//