identyfikator dla psa

Cindy 3350

Suka

3 lata

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-10-05 20:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cindy to wesoła sunia ma około ok. 8 kg, szczuplutka, niezwykle energiczna, szuka cudownej, spokojnej, cierpliwej rodziny.

Cindy przebywa w domu tymczasowym, gdzie poznaje życie w domu, wśród ludzi. Z płochliwego, wystraszonego stworzenia, właśnie przeobraża się w ciepłą, sympatyczną sunię.

Zaczyna ufać człowiekowi, zasmakowała w głaskankach, spacery na smyczy zaczynają sprawiać przyjemność. A przede wszystkim polubiła przebywanie w domu, wśród ludzi, choć jeszcze często woli obserwować ze swojego legowiska życie domowników.

Uwielbia towarzystwo innych psów. Szukamy domu, w którym będzie kochana i rozpieszczana.

Cindy jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//