identyfikator dla psa

Masza 3355

Suka

5 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2018-10-06 10:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Masza to około 2,5 letnia dama, przesympatyczna i przesłodka. Niewielkich rozmiarów, waży niespełna 7 kg.

Masza jest niezwykłą, uroczą sunią. Cudowna towarzyszka pieleszy domowych. Radosna, przytulasna i całuśna. Uwielbia towarzystwo ludzi, łagodna, dobrze zachowuje się wśród dzieci. Pięknie chodzi na smyczy, bardzo lubi spacerki. Szuka dla siebie domu na całe życie.
Kto pokocha tę piękność?

Masza jest odrobaczona, zaszczepiona, za chwilę zostanie wysterylizowana i zaczipowana.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2125576000808458/2125575857475139/?type3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//