identyfikator dla psa

Klusek 3356

Pies

1 rok 10 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-10-06 11:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Klusek to 5 tygodniowy szczeniaczek płci męskiej Będzie małych rozmiarów, jego mama waży ok 7kg. Klusek to jeszcze baby, ale już uwidacznia się jego temperament: jest wesoły radosny, ale spokojny, ostrożnie odkrywa świat. Szukamy dla niego kochającej rodziny, gdzie będzie nie tylko psem a członkiem rodziny. Jest po pierwszych szczepieniach i odrobaczeniach. Je już samodzielnie mokrą karmę lub suchą, ale wcześniej namoczoną. Jest bardzo żarłoczny Za około 2 tygodnie będzie gotowy do adopcji. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. W umowie będzie zawarty punkt o kastracji pieska. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//