Jagódka 3359

Suka

9 miesięcy

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2018-10-06 17:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jagódka to 5 tygodniowa sunia Będzie małych rozmiarów, jej mama waży ok 7 kg. Jagódka to jeszcze baby, ale już uwidacznia się jej temperament: jest wesoła, radosna, żywiołowa, wszędzie zajrzy, wszędzie wpełznie... Szukamy dla niej kochającej rodziny, gdzie nie tylko będzie psem a członkiem rodziny Jest po pierwszych szczepieniach i odrobaczeniach. Je już samodzielnie mokrą karmę lub suchą, ale wcześniej namoczoną. Jest bardzo żarłoczna Za około 2 tygodnie będzie gotowa do adopcji. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. W umowie będzie zawarty punkt o sterylizacji suni. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//