identyfikator dla psa

Norah 3384

Suka

2 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-10-09 14:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

NORAH młoda niespełna roczna , wysterylizowana suczka czeka na dom. Życie spędziła na ulicy, gdzie doświadczyła dużo złego .

W pierwszym kontakcie może być troszkę nieufna, ale jest słodką psiną, która najchętniej nie odklejałaby się od człowieka. Jest zaszczepiona. Docelowo będzie średnia raczej do 17 kg i przypominać będzie małego owczarka belgijskiego.

Wymagana umowa adopcyjna i wizyta przed adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 509260604

Kontakt

509260604

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//