identyfikator dla psa

Kropka 3392

Suka

2 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-10-10 16:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

KROPKA to rozbrykane psie dziecko. Ma około 5 miesięcy i docelowo będzie raczej średnim pieskiem. Waży około 5 kg. Uwielbia kontakt z człowiekiem, ale się nie narzuca. Po prostu spokojnie kładzie się obok i grzecznie czeka na zainteresowanie. Lubi zabawy z dziećmi, jest przesłodka . Pomimo swojego młodego wieku jest bardzo grzeczna, ale jak to szczeniak może coś zniszczyć, czasem się załatwić jeszcze w domu. W domu jest wesoła, otwarta ale na dworze boi się trochę. Szukamy domku, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Zaszczepiona, zaczipowana w umowie będzie zawarta informacja o obowiązkowej sterylizacji. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//