identyfikator dla psa

Foxy 3393

Pies

3 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-10-10 17:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Foxy to około roczny bojaźliwy psiak. Waży około 4,5 kg. Powoli uczy się ufać człowiekowi. Na pewno zdecydowanie szybciej idzie mu to w stosunku do kobiet i dzieci. Do mężczyzn podchodzi z większym dystansem. Uwielbia chodzić na spacery i kontakt z wszelkimi napotkanymi zwierzętami.

W domu raczej spokojny. Nie niszczy, nie broi. Wymaga jeszcze wiele cierpliwości i pracy, żeby całkowicie zaufać.

Uwielbia kanapę, oczywiście blisko zaufanego człowieka. Szukamy najlepiej domku z drugim pieskiem lub suczką, Foxy uwielbia towarzystwo zwierząt

Szukamy domku, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//