identyfikator dla psa

Trik 3395

Pies

3 lata

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-10-10 21:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Trik trafił do schroniska z interwencji. Widać było, że nie miał przyjemnego życia. Psiak miał zaawansowane entropium oczu, był wychudzony i miał przerośnięte pazury. Przeraźliwie bał się obcych i nie umiał sobie poradzić w nowej sytuacji.
Jednak szybko podjęto pracę nad uleczeniem jego skrzywdzonej duszy i ciała. Wystarczyło kilka dni, żeby przestał się bać i zaufał nowym osobom, z którymi uwielbia wychodzić na spacery, przytulać się i bawić.
Obecnie jest już po zabiegu usunięcia entropium a jego oczy wyglądają o niebo lepiej. W przyszłości problem z oczami nie powinien już wystąpić. Trik bez problemu pozwala sobie na zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.
Trik jest psem dość emocjonalnym, mocno przywiązującym się do opiekuna. Wymaga kilku korekt zachowania, ale z pewnością można stwierdzić, że jest psem pojętnym i nauka powinna przychodzić mu z łatwością. Jest, psem, który prawdopodobnie mieszkał w mieszkaniu, ponieważ potrafi zachować się w pomieszczeniach, zachowuje czystość.
Zna kilka podstawowych komend.
Trik wniesie do nowego domu wiele radości i będzie wiernym przyjacielem na długie lata.
TRIK
MIESZANIEC
WYKASTROWANY
WIEK: 02/2017
WZROST: OK 55 CM
WAGA: 23 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY, DO SPRAWDZENIA
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU ZE STARSZYMI DZIEĆMI

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Ania: 509 450 480 Natalia: 504 725 567

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//