identyfikator dla psa

Dżony 3396

Pies

9 lat

mieszaniec

Ruda Śląska

Dodano: 2018-10-10 22:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dżony trafił do schroniska z ulicy, bardzo zaniedbany i zrezygnowany. Obecnie wygląda już dobrze, bo bardzo o niego dbamy. Jest psem łagodnym, miłym, przyjacielskim. Nie ma problemu przy wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno weterynaryjnych. Dżony chętnie chodzi na spacery i lubi kontakt z człowiekiem, jest typem pieszczocha.
Tak naprawdę psiak jest tak pozytywny, że pychol jest cały czas uśmiechnięty. Jest psem średnio aktywnym. Będzie wspaniałym towarzyszem dla całej rodziny.
Najlepiej czułby się w domu z ogrodem z możliwością wchodzenia do środka.
DŻONY
MIESZANIEC OWCZARKOWATY
WYKASTROWANY
WIEK: 07/2010
WZROST: DO 60 CM
WAGA: OK 26 KG
STOSUNEK DO PSÓW: SAMCE NA SPACERACH IGNORUJE, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 5 LAT

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Natalia: 504-725-567 Ania: 509-450-480

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//