identyfikator dla psa

Tofik 3399

Pies

8 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-10-11 08:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

TOFIK to 6-letni wesoły psiak . Jest średniej wielkości, waży ok. 7 kg. Bardzo proludzki, uwielbia rozdawać buziaki, wskakiwać na kolana i w ogóle lubi towarzystwo człowieka.

Nie wchodzi w konflikty z innymi psami, koty ignoruje. Jest grzeczny i usłuchany, zna podstawowe komendy. Uwielbia aportować. Sam prosi o rzucanie piłki. Cudowny psiak szuka cudownego domku, gdzie będzie nie tylko psem ale członkiem rodziny.

Był już raz w rodzinie, gdzie był wiązany do nogi od stołu...nigdy więcej teraz tylko cudowny dom

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//