identyfikator dla psa

Sunia 3428

Suka

7 lat

mieszaniec

Chodzież

Dodano: 2018-10-12 21:33

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Żywiołowa, przyjacielska sunia szuka domu.
Sunia w schronisku przebywa od 2014r. Bardzo żywiołowa, energiczna, przyjazna, z ADHD. Niezwykle radosna i pozytywna. Nie zaobserwowano oznak agresji. Psinka została w schronisku zaczipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony. Nr rej: PA-1813, nr chip: 941000016251576.

Kontakt

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Margonin-Sułaszewo 64-830 Margonin 668 282 689 FUNDACJA "DAJ SZANSĘ-SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT" ul. Marii Konopnickiej 62 64-980 Trzcianka 67 216 57 50 wetserwis@wetserwis.com.pl http://labradory.info/viewtopic.php?t=22859

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//